Ödüller
Uluslararası Küçük Prens resim yarışması final değerlendirmesi sonuçlandı!

Yarışmaya Türkiye'den katılan Zeynep Sena Kavrazlı'nın 'Gülen Gezegeni', Mustafa Furkan Cengiz'in 'Kavuşamayan Gezegeni' ve Sibel Melek Arat'ın 'Oyuncak Gezegeni', Fransa'yagönderilen 50 resim arasından seçilerek Küçük Prens'in yeni sezon bölümlerinde yer almaya hak kazandı.

Tebrik eder, katılan herkese teşekkür ederiz.

SABAH Gazetesi'nin sponsorluğunda gerçekleştirilen Uluslararası Küçük Prens Resim Yarışması'nın Türkiye'deki "Halk Oylaması" sonucunda belirlenen en beğenilen 50 resmi, Uluslararası Jüri değerlendirmesi için Fransa'ya gönderilmişti.

Kazanan tüm resimleri BURADAN inceleyebilirsiniz.

Ayrıca, halk oylamasıyla Türkiye'de dereceye giren 50 resmin sahiplerine Genç Turkuvaz'ın desteğiyle Küçük Prens Kitap Seti hediye edildi.Hediye kazanan yarışmacılarımızla Halk Oylaması sonrasında iletişime geçildi.

minika, hileli oy kullanıldığının tespiti, oylama sonrasında resim sahibine ulaşılamaması veya eksik belge olması gibi durumlarda ilgili resmi yarışma dışı bırakma ve yerine diğer beğenilen resimlerden birini seçme hakkına sahiptir. Kazanan resimlerin sahiplerine mail ve telefonla bilgi verilmiştir. Bu bilgilerde eksiklik veya kişiye ulaşılamaması gibi durumlar sebebiyle yapılamayan hediye gönderiminden minika sorumlu tutulamaz. Kazanılan ödül geçerlilik süresi 15 gündür. Kazananların ilan edilmesinden sonra kazanana ulaşılamaması durumunda, ödülü kazanan kişi ödülle ilgili hiçbir hak iddia etmeyeceğini kabul etmiş sayılır. Ödülle ilgili tüm hakları yedek kazanana geçer. Halk Oylaması sonucunda kazananlar buradan, minika.com.tr ve minika'nın Facebook sayfalarından ilan edilmiştir.